دوچرخه هوشمند Leco تنها از شبکه AT&T بهره می گیرد

دوچرخه هوشمند Leco تنها از شبکه AT&T بهره می گیرد

شرکت AT&T به تازگی چند بیانیه ای منتشر کرده که پیرو آن مشخص شد این اپراتور با کمپانی کوالکام در بخش پهپاد برای اتصال آنها به شبکه مخابراتی همکاری می کند.

Accesorios para el running

در سویی دیگر این اپراتور بزرگ ایالات متحده قصد داشته در همکاری با کمپانی چینی Leco، دوچرخه هوشمندی که به شبکه مخابراتی متصل می شود، توسعه دهند.

این دو شرکت تیمی تشکیل داده تا به توسعه دوچرخه هوشمندی بپردازند که تنها از شبکه AT&T در ایالات متحده بهره خواهد گرفت. این دوچرخه معمولی نبوده و شامل ویژگی هایی چون قفل هوشمند، اسکنر اثر انگشت، لیزر هدایت خط و بیشتر می شود، از این رو بایستی به شبکه مخابراتی اتصال پیدا کند.

همچنین اتصال به شبکه مخابراتی اجازه خواهد داد تا کاربر دوچرخه خود را در صورت گم شدن یافته و یا از سرقت رفتن آن آگاهی پیدا کنند.  گفتنیست این سوپر بایک یا همان دوچرخه هوشمند به صفحه نمایش 4 اینچی مجهز بوده تا اطلاعات لازم را نمایش دهد.

متاسفانه جزئیاتی درباره زمان عرضه و قیمت دوچرخه اعلام نشد و شرکت AT&T اطلاعات را در جریان رویداد CTIA Super Mobility 2016 show در لاس وگاس شرح داد. بنابراین انتظار می رود فاصله بسیاری تا زمان راه‌اندازی دوچرخه باقی مانده باشد.

منبع